• uchwały Rady Rodziców 2023/2024

• Uchwała Rady Rodziców Nr 1/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą Regulaminu Rady Rodziców.

Rada Rodziców zapoznała się z Regulaminem Rady Rodziców i przyjęła go do realizacji. Uważamy, że jest on zgodny z przepisami prawa zawartymi w Ustawie Prawo Oświatowe i Statucie Przedszkola.

Uchwała Rady Rodziców Nr 2/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą powołania Prezydium Rady Rodziców.

§1.

Wybory nowego Prezydium Rady Rodziców oraz członków Komisji Rewizyjnej poprzez tajne głosowanie – przydział funkcji:

Prezydium Rady Rodziców:

• Przewodniczący Rady Rodziców – Patrycja Fronc
          • Zastępca Przewodniczącego – Dagmara Michalik

Ponadto wybrano:

• Skarbnik - kierownik gospodarczy Pani Hanna Kucharska
          • Sekretarz – Emilia Śreniawska

Komisja Rewizyjna: Justyna Radzicka

Judyta Rewekant

§3.

Uchwała Rady Rodziców Nr 3/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą stawki na Radę Rodziców.

Ustala się stawkę wpłat na fundusz Rady Rodziców w kwocie nie zmienionej tj. 40 zł, z możliwością indywidualnego zwiększenia lub zmniejszenia wpłaty. Wszystkie darowizny wpłacane będą na fundusz Rady Rodziców, który w całości przeznaczony jest na potrzeby dzieci, a zgodnie z Regulaminem Rady Rodziców w szczególnych przypadkach na dofinansowanie realizowanych w przedszkolu programów lub doskonalenia nauczycieli.

Uchwała Rady Rodziców Nr 4/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą realizacji przez nauczycieli i innych pracowników Przedszkola wszystkich programów zawartych w statucie przedszkola.

Rada Rodziców z aprobatą zaakceptowała wszystkie programy do realizacji przez społeczność przedszkola

Uchwała Rady Rodziców Nr 5/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą pełnomocnictwa.

Rada Rodziców powierza pełnomocnictwo w gospodarowaniu funduszami Rady Rodziców Dyrektorowi Przedszkola, Pani Katarzynie Pawlik.

Jednocześnie ustala się:

-  prowadzenie konta bankowego Rady Rodziców w Banku Millenium  przez Dyrektora.

Uchwała obowiązuje do odwołania.

Uchwała Rady Rodziców Nr 6/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą poniższych ustaleń:

ustala się:

1. Pogotowie kasowe w wysokości 5000,00zł
          2. Dopuszcza się możliwość zakupu sfinansowania niektórych usług za pisemnym oświadczeniem z numerem dowodu osobistego w kwocie 1000,00zł

Uchwała obowiązuje do odwołania.

Uchwała Rady Rodziców Nr 7/23

Rada Rodziców przy Przedszkolu nr 334 im. Jasia i Małgosi ul. Przy Agorze 12 w Warszawie, na posiedzeniu w dniu 13.09.2023r., podjęła uchwałę dotyczącą przekazywania nadwyżek finansowych ze środków pieniężnych przeznaczonych na żywienie dzieci na dofinansowanie zakupu upominków dla dzieci.