• Rekrutacja ogłoszenia

Wszystkie informacje znajdują się na stronie Biura Edukacji:

Przedszkola Edukacja - Biuro Edukacji

Szanowni Państwo,

zgodnie z harmonogramem 25 kwietnia 2023 r. o godz.13:00 w przedszkolach i w szkołach podstawowych publikowane będą listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Informacja o zakwalifikowaniu/niezakwalifikowaniu kandydata będzie również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 25 kwietnia do 8 maja br. (do godz. 10.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola/szkoły, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić:

• elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy kliknąć przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców będzie dostępna w systemie rekrutacyjnym). Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola/szkoły skanu/zdjęcia potwierdzenia.

• składając pisemne potwierdzenie w przedszkolu/szkole podstawowej

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

potwierdzenie_woli_zapisu_dziecka_do_przedszkola_szkoly_podstawowej_do_ktorej_zostalo_zakwalifik(1).pdf