• Drodzy Rodzice,

• Dyrektor Przedszkola nr 334 im. Jasia i Małgosi informuje, iż na chwilę obecną wszyscy nauczyciele podjęli decyzję o zawieszeniu czynnej akcji strajkowej, pozostając jednocześnie w pełnej gotowości do odwieszenia strajku. Ta trudna decyzja podyktowana jest nie tylko poczuciem odpowiedzialności za los swoich rodzin, ale również naszych podopiecznych i ich rodziców. Nie oznacza to w żadnym razie rezygnacji z popierania stanowiska związkowców ze Związku Nauczycielstwa Polskiego w kwestii natychmiastowych rozwiązań płacowych, które pozwolą godnie i odpowiedzialnie pracować i opiekować się najmłodszym pokoleniem Polaków.

Nauczyciele jednocześnie uprzedzają, że w każdej chwili gotowi są powrócić do pierwotnej formy strajku, jeśli ich słuszne postulaty będą lekceważone.

Bardzo gorąco dziękuję wszystkim Rodzicom i opiekunom za wyrozumiałość i cierpliwość.

Katarzyna Pawlik

Dyrektor Przedszkola nr 334

Im. Jasia i Małgosi

• Sówki adoptowały Sówkę - BRAWO!!!

• Grupa „Sówki” jakiś czas temu zyskała  nowego członka. To sóweczka adoptowana dla nas przez rodziców w WWF Polska. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy pomóc małej sóweczce i dziękujemy rodzicom za ten wspaniały pomysł:)!!!

• Elektrośmieci

• Z pewnością większość z Państwa ma w domu nieużywany i zbędny telefon komórkowy lub ktoś z rodziny, sąsiadów, znajomych. Prosimy, przynieście go do nas, zaangażujcie się w naszą zbiórkę i choć w małej części ochronicie Ziemię.

• I_przedszkole

• DRODZY RODZICE!!!

Bardzo prosimy o zgłaszanie nieobecności dziecka poprzez stronę iprzedszkole, w której Państwo aktywowali karty swoich dzieci. Pozwoli to nam na sprawniejsze zatwierdzanie nieobecności w systemie.

Dziękujemy.

• Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy

• Nasza placówka brała czynny udział w programie ogólnopolskim "Zdrowo jemy zdrowo rośniemy". Przeszliśmy szereg szkoleń oraz analizę jadłospisów majacą na celu ich udoskonalenie. Dziś otrzymaliśmy Certyfikat.