• Rada Rodziców

• Rada reprezentowana jest przez rodziców dzieci naszego przedszkola. Jest powoływana do współpracy z przedszkolem w zakresie wszystkich spraw związanych z jego statutowymi zadaniami dotyczącymi kształcenia, wychowania oraz funkcjonowania.
          Rada może występować z różnymi wnioskami oraz opiniami do Dyrektora Przedszkola oraz Rady Pedagogicznej.
          Swoją Działalność Rada Rodziców ujmuje w regulaminie, który stanowi integralną część Statutu szkoły.
          Wspieranie działalności statutowej szkoły jest oparte przede wszystkim na środkach finansowanych gromadzonych przez Radę Rodziców. Głównym „sponsorem” tej działalności jesteście Państwo Wy – Rodzice każdego dziecka naszego przedszkola.
          Wpłaty, które dokonujecie co miesiąc pomagają i ułatwiają nam planowanie wydatków.

Proponowana kwota na składki na fundusz Rady Rodziców wynosi 40 zł miesięcznie

Zebrane środki będą przeznaczone miedzy innymi na:

• organizowanie imprez kulturalno-oświatowych i wycieczek dla dzieci,
          • finansowanie upominków oraz imprez okolicznościowych organizowanych dla dzieci,
          • finansowanie materiałów piśmiennych i dydaktycznych dla dzieci,
          • organizowanie warsztatów szkoleniowych dla nauczycieli i rodziców,
          • dofinansowanie szkoleń nauczycieli związanych z realizacją programów ogólnopolskich zatwierdzonych do realizacji przez rodziców
          • dofinansowanie opłat za realizację programów ogólnopolskich
          • inne wydatki dotyczące funkcjonowania przedszkola,
          • innych wydatków niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania Rady.
          • finansowanie wydatków wspomagających naukę w przedszkolu (zakup sprzętu multimedialnego oraz innych pomocy dydaktycznych)
          • wspomaganie dzieci w szczególnie trudnej sytuacji finansowej

Serdecznie prosimy Państwa o wsparcie edukacji naszych dzieci oraz o wywiązywanie się z miesięcznych wpłat.

Wpłaty należy wpłacać na konto Rady Rodziców

BANK MILLENNIUM SA  Nr konta 63 1160 2202 0000 0001 1969 1850

Tytułem: darowizna na cele statutowe imię i nazwisko dziecka