• Instrukcja dla Rodzica

• 1---  Instrukcja aktywowania konta dostępu

(indywidualne dane potrzebne do  pierwszego  zalogowania „NOWI” rodzice otrzymują w przedszkolu)

strona www:                 iprzedszkole.progman.pl

nazwa przedszkola:       p_warszawa

użytkownik:                           rodzic_999999     (indywidualna inf. otrzymana w przedszkolu)

hasło:                                      . . . . . . . .               (indywidualna inf. otrzymana w przedszkolu)

po zalogowaniu należy akceptować (u dołu strony) regulamin.

2---  Przechodzimy do zakładki >profil<  należy wpisać swój adres e-mail. Umożliwi to szybkie otrzymywanie informacji o zmianach na koncie opłat za przedszkole.

3---W zakładce >więcej<po wybraniu  z rozwijanej listy >pomoc<  znajdziemy  prostą instrukcję obsługi programu dla rodziców.

4---  Należności
          widoczne na stronie głównej sumują pobyt i żywienie, dając mylny obraz.
          Aby zobaczyć poprawne kwoty do zapłaty wybieramy zakładkę >należności< ;  „koszty stałe” oznaczają opłatę za pobyt.
           Również zakładki >wzór przelewu<  i >wydruk przelewu< pozwalają dowiedzieć się (upewnić się) na jaki numer konta bankowego należy wpłacić podaną kwotę należności.

5---  Usprawiedliwienia
          zgłaszanie nieobecności dokonujemy w Programie iPrzedszkole w zakładce >obecności< . Pomimo, że system sugeruje wybór różnych posiłków, możliwe jest usprawiedliwienie tylko całego dnia.  Spóźnienia zgłaszamy więc drogą tradycyjną. Przypominam, że usprawiedliwienia przyjmowane są najpóźniej do godz. 9:00 danego dnia.

6---  Księgowanie wpłat

wpłaty rodziców nie księgują się automatycznie na konto dziecka w iPrzedszkole. Wpłaty z wyciągów bankowych są księgowane ręcznie, po uzgodnieniu z bankiem i biurem finansowym, od dokonania wpłaty może minąć kilka dni, aby zmienił się status płatności.