• Informacje dotyczące dyżuru letniego wakacje 2024r.

Szanowni Państwo!!!

Zgodnie z decyzją Biura Edukacji m.st. Warszawy opieka wakacyjna w bieżącym roku będzie odbywała się w 3-tygodniowych turnusach. Przedszkole będzie sprawowało opiekę przez 3 tygodnie dla swoich wychowanków oraz chętnych dzieci,  które na co dzień uczęszczają do innych przedszkoli. Pozostałe 6 tygodni będzie okresem przerwy w funkcjonowaniu placówki, w którym nauczyciele oraz pracownicy  obsługi będą mogli wykorzystać urlop wypoczynkowy.

Ustalono następujące terminy organizowania dyżurów:

I turnus : 1 lipca 2024 r. – 19 lipca 2024 r.

II turnus: 22 lipca 2024 r. – 9 sierpnia 2024 r.

III turnus: 12 sierpnia 2024 r. – 30 sierpnia 2024 r.

Nasze przedszkole będzie sprawowało opiekę wakacyjną w I turnusie.

9 maja o godz. 13:00 opublikowane zostaną listy dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny do naszego przedszkola.

Zapisy na dyżur wakacyjny od 3.04 do 19.04 i będą prowadzone przy pomocy elektronicznego systemu zapisów.

Strona logowania na dyżur letni

RODZICU PAMIĘTAJ!!!

Potwierdzeniem korzystania z miejsca w przedszkolu, do którego dziecko zostało zakwalifikowane na dyżur

wakacyjny jest wniesienie opłaty w ciągu 14 dni tj. od 9 maja do 23 maja, kwota do wpłaty za pobyt w naszej

placówce 15 x 14zł = 210zł

Należność za dyżur (w naszym przedszkolu) należy po zakwalifikowaniu się dziecka wpłacić na

poniższe  konto podając imię i nazwisko dziecka oraz numer Przedszkola macierzystego

Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:

78 1030 1508 0000 0005 5021 5063

Opieka wakacyjna w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych prowadzonych przez m.st. Warszawę w 2024 r.
          harmonogram zapisów

Data: od - do

Etap zapisów/czynność rodzica

od godz. 12.00

do godz. 20.00

Wypełnienie wniosku w systemie.
          Wniosek podpisany profilem zaufanym rodzice* przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów.

• dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub kl. 1 szkół podstawowych korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego;
          • dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się"

od godz. 12.00

do godz. 16.00

Złożenie papierowej wersji wniosku w przedszkolu/szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

UWAGA: dotyczy tylko wniosków, które nie zostały podpisane profilem zaufanym.

9 maja

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie zakwalifikowane. Informacja zostanie również przesłana rodzicom na adresy e-mail.

9 maja

23 maja

Potwierdzenie korzystania z miejsca w przedszkolu /oddziale przedszkolnym, do którego dziecko zostało zakwalifikowane  – wniesienie opłaty za żywienie w okresie dyżuru w terminie 14 dni od dnia opublikowania list dzieci zakwalifikowanych na dyżur wakacyjny.

28 maja

Informacja o przyjęciu dziecka

Informacja będzie dostępna w elektronicznym systemie zapisów oraz przedszkolu/szkole, do której dziecko zostanie przyjęte.

Zapisy na wolne miejsca

29 maja

Opublikowanie wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.

31 maja

do 16.00

Składanie w przedszkolu/szkole wniosków o przyjęcie na dyżur wakacyjny.

Rozpatrywanie przez dyrektora wniosków o przyjęcie
          na dyżur wakacyjny w przedszkolu/szkole.

12 czerwca od 13.00

Informacja o zakwalifikowaniu dziecka na wolne miejsce. Potwierdzeniem zapisu jest wniesienie opłaty za żywienie.

Aktualizacja wykazu wolnych miejsc na stronie elektronicznego systemu zapisów.
          Rodzice mogą bezpośrednio zgłosić się do dyżurującej placówki, która dysponuje wolnymi miejscami.

* przez rodziców rozumie się również opiekunów prawnych